Home O nas Skład - muszkieter
Skład Wojska - muszkieterowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 sierpnia 2008 04:22

REGEST REGIMENTOWY

 

Korpus Oficerski

 

Pan Kapitan - Krzysztof Mycek - Christos

Dowódca i wredny oficer. Robi pobudki o godzinach, których nie ma na zegarku, wydziera się tak, że słychać go w NRD, czepia się wszystkiego.

 

Muzyk - Krystian zwany Łosiem

Wspaniały dudziarz dbający o nasze morale w trakcie boju, kiedy zbierze dla nas większą kapelę, wtedy w NRD już nie słychać porucznika…

 

Podoficerowie – Gefrajtrzy

 

Kacper

W małym ... oj ... niskim ciele ... wielki duch! Miłośnik Foczek. Jak nie chcesz zarobić to lepiej nie podskakuj bo to muszkieter z solidna ... lufą. Ze żwiru strzela tak, że aż mu numer buta widać ... ale trafia i to jest podstawa wojska, podstawa regimentu. Nikt nie robi tak fajnego złomu jak On choć wielu próbowało. Drogi jak szlag ale warto. Więc... szukać, szukać w dziale o naszych wspaniałych rzemieślnikach.

 

Wojsko - Gemajni

 

Toudie

Nikt nie wie jaki ma stopień ... i lepiej nie wiedzieć. To jest nasz król Julian. Zawsze ubrany jak wypasiona foczka, groźny jak Agent 007, ciepły jak sweterek z drutu kolczastego. Lepiej nie wchodź mu w drogę bo jego cięty dowcip zawsze sprowadzi Cię do parteru. A i ma tak ciężki muszkiet, że nawet Pan Porucznik chce go czasem ot tak ponieść ... Nasz szalony kapelusznik więc ma swój kramik w dziale rzemieślnicy.

 

Ceslav

Oj nasz Celsav choć z miasta Danzig to impreza bez niego jest raczej smutna. Tak, tak ... tak są sami dowcipni Polacy a miasto się teraz Gdańskiem zowie. Czesiu na imprezach ma dosłownie wszystko tzn.: łóżko na mega wypasie, sprzęt grający bez którego impreza jest raczej martwa, podstawowy zestaw muszkietera czyli przenośną gazową kuchenkę z siedemnastoma fajerkami, zestaw muzyczny ... bezwzględnie historyczny ... BonneyM, Bee Gees i reszta, samonapełniający się czteropak piwa i takie tam ... Imprezuj z Ceslavem a zabawisz się dobrze.

 

Woody

Nie mylić z Wookie. To nie ta bajka. Ten muszkieter jak zrobi lufę to z pewnością wypali, czasem coś ustrzeli a czasem komuś w mundurze i dziurkę zrobi. Malkontent jakich mało ale imprezy bez niego są jak regiment bez muszkietera. A i na rowerze potrafi pedałować gdy reszta maszeruje. Patrz regimentowi rzemieślnicy.

 

Tomek Ziółek

 

Jaskier

Wali w bęben tak, że aż maszerować się chce. Niektórzy o nim mówią ... ostatni prawdziwy szlachcic Rzeczypospolitej. Chrapie tak, że duchy zamku Gniew o litość proszą. Ale gość z niego przedni bo z Danzig znaczy się z Gdańska.

 

Gareth

Weteran z miasta słynącego z najlepszego pure w całej Polszcze. Zawsze jak się pojawia na naszych imprezach wiadomo, że jest a nie był. Słychać go, widać a i jak strzeli z muszkietu to kaczki same na talerz spadają ... chrupiące z żurawinką i ... ziemniaczkiem.

Konrad

To materiał na oddzielną historie:)

 

Mikuta

Brat Garetha

 

Ithil

 

Łukasz

Syn Andrzeja posiadacz najzdobniejszej lufy.

 

Mrówa

Chłop jak dąb. Jak przyłoży z piki to koń nie wie jaki ma numer podkowy. Taki fajny, uśmiechnięty duży pikinier ... znaczy się wszystko z nim OK.

 

Cichy

... i wszystko jasne.

 

Kruku

Kruku jest naszą pszczółką .. bynajmniej nie tą z bajki. Wciąż nie może się zdecydować z na którym kwiatku usiąść, ale co tam fajny z niego muszkieter więc zawsze jest dla niego miejsce w naszym szeregu. Może kiedyś .... na stałe.

 

Żunior

Rekruci

 

Łukasz

Zmieniony: piątek, 11 grudnia 2015 22:52